Systemy automatycznego nawadniania upraw polnych

Nasze oferta skierowana jest również dla profesjonalnych producentów żywości

W naszej ofercie znajduję się również pełny asortyment produktów potrzebnych do nawodnienia upraw polowych oraz sadów. Posiadamy w ciągłej sprzedaży linie kroplujące z kompensacją ciśnienia oraz bez kompensacji, taśmy kroplujące, zraszacze polowe i mikrozraszacze. Ponadto projektujemy i wykonujemy kompletne instalacje u klienta oraz doradzamy jakiego rodzaju nawodnienie powinno być zastosowane w konkretnej uprawie. W naszej ofercie znajdują się również odpowiednie systemy dozowania nawozów, takie jak dozowniki nawozowe, dozowniki proporcjonalne. Dostarczamy również wszelkie akcesoria takie jak kształtki gwintowane, złączki do rur, rury, tak aby w pełni sprostać zapotrzebowania każdego gospodarstwa.

Systemy nawadniania

  • Zaprojektowanie nawadniania

    Przygotowujemy funkcjonalny projekt nawadniania dostosowany do źródła wody oraz dedykowany do konkretnej uprawy. Doradzamy jaki system będzie korzystniejszy dla uprawy.

  • Dostarczenie części na miejsce do odbiorcy

    Wszyscy profesjonalni klienci mogą liczyć na dedykowany transport do gospodarstwa tak aby minimalizować czas dostawy kompletnej instalacji.

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

    Prowadzimy serwis wszystkich urządzeń zainstalowanych przez nasz lecz również wykonujemy naprawy i modernizację innych urządzeń związanych z systemami nawadniania. Zobacz również ofertę pielęgnacja trawników i ogrodów

Nasz asortyment

Oferujemy dla naszych klientów szeroki asortyment produktów niezbędnych do zaopatrzenia gospodarstwa i całej uprawy w wodę. W naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne urządzenia do sterowania komputerowo całą uprawą. 

Dozowniki nawozowe
Linie kroplujące
Rury, filtry
Zraszacze polowe
Mikro zraszacze
Odżelaziacze