Nawadnianie upraw pod osłonami

Posiadamy w swojej ofercie systemy nawadniania skierowane dla rolnictwa i ogrodnictwa. Projektujemy i wykonujemy kompletne systemy nawadniania i fertygacji upraw pod osłonami. Doradzamy jaki system najlepiej się sprawdzi w danym gospodarstwie. Posiadamy w swojej ofercie mieszalniki nawozowe, komputery klimatyczne, szereg części niezbędnych do zaopatrzenia upraw w wodę i w nawozy w płynnej postaci. W naszej ofercie można znaleźć zraszacze, mikrozraszacze, rury, złączki, sterowniki, różnego rodzaju czujniki deszczu i wilgoci oraz wiele innych produktów niezbędnych do stworzenia sprawnie działającej i niezawodnej instalacji.

Naszym głównym partnerem w dziedzinie nawożenia i nawadniania wszelkiego rodzaju upraw, zarówno pod osłonami jak i upraw polowych, jest znana i ceniona firma Nutricontrol. Jest To jeden z czołowych dostawców automatyki dla gospodarstw ogrodniczych. Nasze miksery nawozowe są wyposażone w sterowniki oraz aparaturę pomiarową od  firmy Nutricontrol. Zapewniamy pełne wsparcie technologiczne oraz serwisowe wszystkich urządzeń marki Nutricntrol, tak aby zapewnić bezpieczeństwo prowadzonych upraw.

Systemy nawadniania

  • Zaprojektowanie nawadniania

    Przygotowujemy funkcjonalny projekt nawadniania dostosowany do źródła wody oraz dedykowany do konkretnej uprawy. Doradzamy jaki system będzie korzystniejszy dla uprawy.

  • Dostarczenie części na miejsce do odbiorcy

    Wszyscy profesjonalni klienci mogą liczyć na dedykowany transport do gospodarstwa tak aby minimalizować czas dostawy kompletnej instalacji.

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

    Prowadzimy serwis wszystkich urządzeń zainstalowanych przez nasz lecz również wykonujemy naprawy i modernizację innych urządzeń związanych z systemami nawadniania. Zobacz również ofertę pielęgnacja trawników i ogrodów

Nasz asortyment

Kompleksowe podejście do naszych realizacji to zasługa sprzętu z którego korzystamy. Posiadamy niezbędne przyrządy do oferowania pełnego zakresu usług nawadniania upraw pod osłonami.

mieszalnik nawozowy

Mikser nawozowy

 

Opis produktu