NAWADNIANIE OGRODU

INSTALACJA AUTOMATYCZNEGO SYSTEMU NAWADNIANIA

 

 

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA
PROJEKT I REALIZACJA

Nasza firma jest dystrybutorem wiodących producentów systemów automatycznego nawadniania ogrodów, terenów zielonych, obiektów sportowych, upraw polowych, sadowniczych oraz upraw pod osłonami. Wykonujemy kompleksowo projekty począwszy od koncepcyjnego projektu całego systemu, po przez dostarczenie niezbędnych części oraz dokonujemy montażu. W naszej pracy wykorzystujemy części takich producentów jak Rain Bird, Bermad, Palaplast, Orbit, Irritec, Naandanjain co gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie.  Zajmujemy się również zakładaniem trawników oraz późniejszą pielęgnacją. Zobacz nasz CENNIK.

OFERUJEMY PEŁNY ZAKRES USŁUG NAWADNIANIA OGRODU:

 

Darmowy projekt systemu automatycznego ogrodu

Wykonujemy darmowy projekt oraz wycenę dla każdego w oparciu o dane dostarczone przez klienta.  Przedstawiamy i objaśniamy kosztorys dzięki, czemu każdy klient może podjąć trafną i świadomą decyzję jaki rodzaj nawadniania chce w swoim ogrodzie. Dostarczamy również części zgodnie z przygotowanym projektem do samodzielnego montażu.

Profesjonalny montaż

Przeprowadzamy sprawny i szybki montaż u klienta. Usługa jest wykonana w rzetelny i skrupulatny sposób co daje pewność, że zmontowany system będzie działał bez awaryjnie i przez wiele lat. Wykorzystujemy w naszej pracy lekkie koparki łańcuchowe o napędzie gąsienicowym co sprawia, że nie wykonujemy nadmiernej degradacji gleby podczas montażu.

Rozbudowaną gwarancję na cała instalację

Zapewniamy dwuletnia gwarancje na cały wykonany system.  Staramy się wykonać wszystkie naprawy w przypadku ewentualnej awarii w ciągu 3-4 dni od zgłoszenia awarii przez klienta.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Świadczymy również usługi związane z konserwacją instalacji automatycznego nawadniania. Uruchamiamy system po przerwie zimowej usuwając powstałe usterki. Naprawiamy uszkodzenia systemu wykonane przez czynniki zewnętrzne.  Przygotowujemy i konserwujemy instalacje zimą. Serwisujemy również instalację nie wykonane przez naszą firmę.

Zobacz również ofertę pielęgnacja trawników i ogrodów

 

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI

WYCENA PROJEKTU GRATIS

 

 

 

 

 

ZADZWOŃWYPEŁNIJ FORMULARZ